Kurumsal

DOĞRU BİR SEÇİM İÇİN ORJIN CASE® Olarak Biz Her Zaman Yanınızdayız.

1956 Yılında kurulan ORJIN CASE® olarak tecrübemizi nesilden nesile aktarmış köklü bir anonim şirketiyiz. Kuruluş amacımız doğrultusunda en iyi hizmeti sunmak adına ilk gün ki güven ve itibarımızı sonuna kadar koruyarak yolumuza devam ediyoruz.

66 Yıllık tecrübemiz ile Araç üstü kasa ve karoser modellerimiz ile Türkiye’nin her bölgesinde imzamızı taşıyan üretimlerimiz kalitemizin en iyi göstergesidir.

Bu yolda bizimle yürüyen kuruluşların tercih sebebi olmamızı, kuruluşumuzdan bu yana bize eşlik etmiş ekip arkadaşlarımıza ve 4 kuşaktır iş ahlakını bize miras bırakan atalarımıza borçluyuz. ORJIN CASE® ailesi olarak her geçen gün kendimizi geliştirdiğimiz bu sektörde sizde bizimle birlikte daima bir adım önde olun. Biz, bunun için tüm ekibimizle durmadan çalışıyoruz.

ORJIN CASE®
DOĞRU BİR SEÇİM İÇİN... BİZ HER ZAMAN YANINIZDAYIZ.

Misyonumuz

“Sürekli Gelişme” ve “Kalite” prensipleri doğrultusunda yaşamın bir parçası olan karayolu taşımacılık sektöründe öncü, lider, saygın ve güvenilir bir şirket olmak.

Vizyonumuz

Çağdaş yönetim sistemlerini uygulayıp kaliteli ürün ve hizmetler üreterek ülkemizin sürdürülebilir kalkınmasına katkıda bulunmak ana görevimizdir.

×